Luxe & Stijlvol met een touch van vroeger
Lookbook

Om de ruimte meer kracht bij te zetten is achter de bank gekozen voor een inspirerend behang. De bijpassende kussens in fluweel en zijde op de bank, geven een rijke uitstraling. Ook in de accessoires, in groepjes geplaatst, komen de kleuren en het luxe gevoel terug.
Een gladde afwerking in hoogglans of donker wengé hout met messing details zorgen voor een luxe uitstraling.

“Wil je nog wat extra luxe toevoegen?
Zet dan bij je bank een lage ronde fauteuil in fluweel voor een rijke touch.”
Elles, styliste

Zet enkele verschillende salontafeltjes met verschillende hoogtes bij elkaar in plaats van een grote salontafel.

Hier is uitgegaan van een lichte basis, witte vloer en licht grijze muur, waardoor de eettafel zeer goed afsteekt. Dit wordt verzacht door roze fluwelen stoelen met meegestoffeerde poten. Hoe leuk!

Ook erg van nu zijn poefs in het interieur. Hier is gekozen voor een vierkant model van Dome Deco met bijpassende stiksels en luxe fijne goudkleurige pootjes. Ook in andere tinten verkrijgbaar!.

Vergroot je kamer of ruimte door gebruik te maken van een grote spiegel.
In plaats van een grote boekenkast is het vaak veel speelser om twee smalle boekenkasten naast elkaar te plaatsen met ruimte ertussen. De verschillende hoogtes van de vakken maakt de kast nog net iets speelser.

Deze frisse kamer wordt hier verrijkt door een twee zeer warme oranje fluwelen fauteuils.